ART / Lithographs / Graphic art 9223175
nr 922 3175
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Sign i tryck, sheet: 31 x 21,
GRAPHIC ART (F), Bengt Lindström (1925-2008), Sign i tryck, bladets mått: 31 x 21
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
400
SEK 100
Monday November 3 2014
at 19:08:50
1/11 18:46:40
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström